W zależności od potrzeb świadczymy komplet lub pojedyncze usługi z naszych specjalizacji

usługi w Fazie 1

Przygotowanie

usługi w Fazie 2

Prowadzenie

usługi w Fazie 3

Obsługa

Analiza ekonomiczna i biznesplan inwestycji

 

Początkującym inwestorom chcącym wejść na rynek nieruchomości pomagamy w przygotowaniu strategii inwestycyjnej oraz modelu dywersyfikacji planowanych inwestycji przy uwzględnieniu stanu własnych aktywów finansowych i rzeczowych. Efektem finalnym jest przygotowanie biznesplanu z uwzględnieniem źródeł finansowania jak również dopasowaną formą prawną planowanej działalności.

Badanie rynku w wybranym regionie

 

Oferujemy przygotowanie analizy konkurencyjnych inwestycji w preferowanym przez inwestora regionie. Ponadto w oparciu o określone kryteria doradzamy gdzie warto inwestować aby osiągnąć ponadprzeciętne rentowności z kapitałów własnych inwestora. Dokonujemy również profilowanej analizy rynku docelowego – powstaje model typowanego Klienta.

Pozyskanie odpowiedniego gruntu bądź nieruchomości budynkowej

 

Pomagamy naszym Klientom w wyborze i zakupie odpowiedniej nieruchomości. Każdorazowo przed potencjalnym zakupem przeprowadzana jest szczegółowa analiza pod kątem przyjętej strategii inwestycyjnej jak również pod kątem urbanistycznym. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi agentami w obrocie nieruchomościami co znakomicie przyspiesza poszukiwania.

Koncepcja projektu budowlanego

 

Bez dobrego projektu nawet najlepsza lokalizacja nie przyczyni się do sukcesu rynkowego inwestycji. Dlatego też współpracujemy z najlepszymi architektami, a każdą koncepcję opiniujemy pod kątem przyjętej strategii inwestycyjnej. Lata doświadczeń w budownictwie na sprzedaż ale również w budownictwie nieruchomości pod wynajem przekładają się na wypracowanie maksymalnie optymalnych rozwiązań architektonicznych przy zachowaniu równowagi ekonomicznej.

Formalności do pozwolenia na budowę

 

Mając świadomość skomplikowania i mnogości niezbędnej dokumentacji, decyzji administracyjnych, warunków technicznych i uzgodnień jakie każdy inwestor musi zgromadzić aby ubiegać się o pozwolenie na budowę służymy naszą pomocą i doświadczeniem w tym zakresie. Minimalizując czas potrzebny na otrzymanie decyzji ostatecznej dbamy jednocześnie aby zakres i parametry uzyskanego pozwolenia odpowiadały parametrom planowanej inwestycji.

Przygotowanie i prowadzenie budowy

 

Takie zagadnienia jak przedmiar prac, zapytania ofertowe i wybór wykonawcy, logistyka dostaw materiałów, odbiory techniczne, kooperacja z urzędami i dostawcami mediów czy koordynacja wszystkich firm i osób uczestniczących w pracach budowlanych to jedynie wycinek tego z czym każdy Inwestor musi się zmierzyć często nie mając doświadczenia i odpowiedniego przygotowania merytorycznego.  Oferujemy pełny zakres czynności związanych z organizacją i prowadzeniem oraz nadzorowaniem wszystkich procesów towarzyszących każdej inwestycji budowlanej i stanowi to naszą kluczową usługę.

Obsługa w zakresie sprzedaży lub wynajmu

 

Pomagamy naszym klientom w zaplanowaniu, zorganizowaniu i prowadzeniu sprzedaży w ramach powstałej nieruchomości. Oferujemy pełna gamę usług – od marketingu internetowego, przez materiały reklamowe, a kończąc na organizacji targów. Mamy również duże doświadczenie w obsłudze inwestycji typu "zbuduj aby wynająć" dlatego też oferujemy pełne wsparcie procesów związanych z wynajmem gotowych lokali.  Ponadto świadczymy usługi doradcze w takich sprawach jak: optymalizacja podatkowa wynajmu, adaptacja lokali pod wynajem. Dzięki naszym usługą zadbamy o to, aby inwestycja przynosiła oczekiwane zyski tak ze sprzedaży jak i z wynajmu.

Obsługa w okresie gwarancji

 

Zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym inwestor odpowiada przez 5 lat z tytułu rękojmi za wady związane z nowo wybudowaną substancją budowlaną. W tym okresie klienci nagminnie zgłaszają potencjalne usterki. Wymaga to każdorazowo wizji lokalnej i analizy zasadności zgłaszanych wad i usterek. Nie bez znaczenia jest również rola swoistego mediatora pomiędzy inwestorem, klientami, a generalnym wykonawcą bądź wykonawcami powodująca sprawne załatwienie każdej sprawy z korzyścią dla inwestora przy maksymalizacji zadowolenia klienta.

 

Obsługa techniczna

 

Każda nieruchomość bez względu na sposób jej użytkowania wymaga przeglądów okresowych, drobnych remontów i napraw oraz konserwacji urządzeń mechanicznych. Oferujemy tutaj naszym klientom usługę administrowania bądź pełnego zarządzania powierzoną nieruchomością. Dotyczy to nie tylko aspektów technicznych ale i organizacyjno-księgowo-prawnych.

ul.Radzikowskiego 23

31-315 Kraków

biuro@bevendi.pl

 

 

Tel: (12) 443 10 25

Fax: (12) 443 15 18

Kom. 604 231 559

 

 

© Copyright  bevendi 2017

Design by dandelion